Xiaomi’nin taşınabilir hoparlörü çok ses getirecek

Xiaomi, yeni taşınabilir Bluetooth hoparlör modelleri Xiaomi Sound Pocket ve Xiaomi Sound Outdoor ile uluslararası ürün yelpazesini genişletiyor. Xiaomi Sound Outdoor, siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere üç renk seçeneği sunuyor. Küçük boyutlarına rağmen, 30 watt gücündeki ses çıkışı, yerleşik subwooferı, iki pasif radyatör ve tweeter sayesinde kuvvetli bir ses deneyimi sağlıyor.

Taşınabilirliğe uygun olarak tasarlanan bu model, çoğu çantaya sığacak boyutta ve taşıma kayışı ile birlikte geliyor. Ayrıca, IP67 sertifikası ile toz ve suya karşı dayanıklılık sunuyor. Bluetooth 5.4 teknolojisi, cihazlarla kolay bağlantı imkanı tanırken, üzerindeki kontrol düğmeleri kullanımı basitleştiriyor. 2600 mAh kapasiteli batarya ile %50 ses düzeyinde 12 saate kadar kullanım sunuyor. Üstelik, başka bir hoparlörle stereo ses oluşturmak ya da yüz adede kadar hoparlörü eşleştirerek daha geniş bir ses sistemi kurmak mümkün.

Xiaomi’nin taşınabilir hoparlörü çok ses getirecek

Diğer yandan Xiaomi Sound Pocket, daha küçük ve hafif yapısıyla kişisel kullanım için ideal bir çözüm sunuyor. Siyah renkte sunulan bu model, 5 watt ses çıkışı sağlarken, IP67 sertifikası ile suya ve toza karşı koruma özelliği taşıyor. %40 ses düzeyinde 10 saat süren pil ömrü ile dikkat çekiyor.

Her iki modelin de Avrupa ve Kuzey Amerika piyasalarına ne zaman sunulacağına dair kesin bir tarih açıklanmamış olsa da, ilerleyen günlerde bu bilginin verilmesi bekleniyor. Xiaomi, taşınabilir ses cihazlarındaki yenilikçi yaklaşımlarıyla kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunmayı sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x